Lapse töö on mäng

Lapse töö on mäng

 

Karloova puidust mänguasjade sari on valminud koostöös Eesti Montessori Ühinguga.
Sari on loodud lastele vanuses 1 – 3 eluaastat, et pakkuda neile mängurõõmu, läbi mille uusi oskusi arendada. Tundsime, et sarja loomisel on oluline kaasata just Montessori Ühingu teadmised, kuna see meetod põhineb lapse enda loomulikul arengul ja teadmisjanul. Kõik tegevused on lapsest lähtuvad, eesmärgiks iseseisvumise toetamine ja arendamine. Lapsest lähtuvad tegevused ei tähenda seda, et laps võib teha, mida iganes tahab, vaid seda, et kasvukeskkond vastab tema arenguvajadustele ning tal on selle raames vabadus iseseisvalt tegutseda.

Puidust mänguasjade sari on valminud käsitööna nagu ka kõik teised Karloova mänguasjad.  Mänguasjade valmistamisel on kasutatud värve ning liime, mis on ohutud väikelastele suhu pistmiseks (mürgivabad ja süljekindlad). Kuiv lõpptulemus vastab euro sertifikaadile DIN 53160 (higi ja süljekindel) ja EURO-NORM-ile EN 71 (sobiv laste mänguasjadele) ning on ohutu inimestele, taimedele ja loomadele. Tooted on valminud Eesti metsades ühest levinumast puust – männist. Valisime männi, kuna see on oma olemuselt pehmem ja ei lõhene. Samuti on puidust mänguasjadel sarnaselt meie teiste toodetega CE-vastavusmärgis, miskinnitab, et mänguasjad vastavad kõigile Euroopa Liidu ohutuseeskirjadele.
Seetõttu saame kindlad olla, et meie mänguasjad on turvalised ja väikelastele ohutud.

Meie eesmärgiks on luua mänguasju, mis pakuvad emale kindlust olles ka tegelikult last arendavad ning eakohased. Paneme mänguasjade loomisesse kogu oma hinge ja kaasame oma eriala eksprtide teadmised. Aitäh, et olete meiega sellel teekonnal ja lubame, et pakume ka edaspidi lastele palju mängurõõmu ja avasatamislusti.

Kust saab? Karloova kodulehelt

Kellele? Mänguasi vanust ei küsi.

Miks? Sest me areneme terve elu!

Comments (0)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga